МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

 

УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

 

 

 

 

 

 

 

 

НАКАЗ

 

 

 

 

30.10.2017                                                 м. Київ                                                    10-19

 

 

Про підсумки проведення Всеукраїнських

відкритих змагань учнівської молоді

з радіозв’язку на коротких хвилях (заочних)

до Дня захисника України

 

 

         Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27.12.2016р. №1626 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2017 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) 11 жовтня 2017 року були проведені Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях (заочнi) до Дня захисника України.

У змаганнях взяли участь 59 команд з 19 областей України, а саме: Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Херсонської, Черкаської, Чернігівської областей та міста Києва. (таблиця результатів додається).

Згідно рішення суддівської колегії

 

 

НАКАЗУЮ:

 

 

1.            Нагородити дипломами Українського державного центру позашкільної освіти (далі –УДЦПО) відповідних ступенів переможців та призерів змагань.

В групі А:

- за 1 місце - команду колективної радіостанції UR4EYN (Левченко Аліна, Клепіков Даніїл, Карпова Аліна, Коробка Микола) Будинку творчості дітей та юнацтва міста Покров Дніпропетровської області;

- за 2 місце - команду колективної радіостанції UT0AZA (Євтушенко Ігор, Сухенко Денис, Євтушенко Ігор) Глухівського міського центру позашкільної освіти Сумської області;

- за 3 місце - команду колективної радіостанції UR4EXF (Рогiвський Роман, Мазуров Володимир) Будинку творчостi дiтей та юнацтва м.Камянське Дніпропетровської області.

 

В групі В:

- за 1 місце - команду колективної радіостанції  UR4RWW (Буцан Аліна, Косиченко Карина) Носівської районної станції юних техніків Чернігівської області;

- за 2 місце - команду колективної радіостанції US4EWY (Івченко Мирослава, Голіченко Анастасія, Губа Ксенія) Центру позашкільної роботи м.Новомосковська Дніпропетровської області;

- за 3 місце - команду колективної радіостанції UR0HWZ (Хлистуненко Яна, Скоряк Ірина) Полтавського Музею військ зв’язку Збройних Сил України.

 

В групі С:

- за 1 місце - команду колективної радіостанції UR4WXQ (Ковтун Андрій,

Гнатів Тарас) Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

- за 2 місце - команду колективної радіостанції UR4PWC (Лебідь Катерина, Назарук Ілля, Волинець Сергій, Піковець Андрій, Смірнов Андрій) Нововолинського Центру дитячої та юнацької творчості Волинської області;

- за 3 місце - команду колективної радіостанції UR4SXA (Лилик Вадим, Бойчук Іван, Морозов Олександр, Рубаняк Юрій, Жовнярук Валентин) Заболотівського Будинку школяра Івано-Франківської області.

 

В групі D:

- за 1 місце - команду колективної радіостанції UX6FZZ (Сорвілова Соф”я, Мельник Лоліта, Станкевич Ксенія, Дехтерьова Ірина) Ізмаїльської міської станції юних техніків Одеської області;

- за 2 місце - команду колективної радіостанції UR4RXJ (Шелепень Юлія, Кошова Анна) Станції юних техніків міста Остер Чернігівської області.

- за 3 місце - команду колективної радіостанції UR4WZZ (Повідайко Анна,

Чичкевич Ярина) Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

 

В групі Е:

- за 1 місце-команду колективної радіостанції UR7IWW (Смолін Микита, Шутяєв Єгор, Писаренко Назар) Центру позашкільної роботи міста Краматорська Донецької області;

- за 2 місце - команду колективної радіостанції UR6GZL (Васіліке Дар’я, Міжура Владислав, Чурбанов Владислав, Маслов Павло) Генічеської районної станції юних техніків Херсонської області;

- за 3 місце - команду колективної радіостанції  UR6GWZ (Димова Каріна,

Олійник Максим, Істіферова Катерина, Коваль Дар’я, Кльова Костянтин) Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.

В групі F:

- за 1 місце - команду колективної радіостанції UR7IYI (Удовиченко Софія,

Свєтлічна Ганна, Кельдюшева Катерина) ЗОШ №4 міста Слов’янська Донецької області;

- за 2 місце – команду колективної радіостанції UR6GWG (Кравченко Дар’я, Мищенко Вікторія) Чулаківської сільської загальноосвітньої школи  Херсонської області.

 

В групі G:

- за 1 місце – оператора радіостанції UR5BII - Мізюка Івана, с. Лапшин Тернопільська область;

- за 2 місце – оператора радіостанції UR5LGM - Горєлкова Максима, м.Чугуїв Харківська область; 

- за 3 місце – оператора  радіостанції UT3UFHМоісеєва Андрія, м.Київ.

 

В групі H:

- за 1 місце – оператора радіостанції US1GFH Герасимова Філіпа, місто Херсон;

- за 2 місце - оператора радіостанції US1GGV - Дежкунова Максима, місто Херсон.

 

2. Нагородити подяками УДЦПО за підготовку переможців та призерів змагань:

- Голуба Миколу Гнатовича, керівника гуртка Будинку творчості дітей та юнацтва міста Покров Дніпропетровської області;

- Тригуба Олега Анатолійовича, керівника гуртка Будинку творчості дітей та юнацтва міста Камянська Дніпропетровської області;

- Поденежного Миколу Федоровича, керівника гуртка Будинку творчості дітей та юнацтва міста Новомосковська Дніпропетровської області;

- Лавреку Миколу Михайловича, керівника гуртка Ізмаїльської міської станції юних техніків Одеської області;

- Шаповалова Романа Анатолійовича, керівника гуртка ЗОШ №4 міста Слов’янська Донецької області;

- Новицького Володимира Михайловича, керівника гуртка Центру позашкільної роботи м.Краматорська Донецької області;

- Єрмачкова В’ячеслава Івановича, директора Полтавського Музею військ зв’язку Збройних Сил України;

- Мізюка Василя Васильовича, тренера Тернопільської області;

- Кіщука Ігоря Михайловича, керівника гуртка Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

- Кияницю Василя Васильовича, керівника гуртка Носівської районної станції юних техніків Чернігівської області;

- Мінакова Володимира Анатолійовича, керівника гуртка Київського палацу дітей та юнацтва;

- Узунова Олександра Олександровича, керівника гуртка Генічеської районної станції юних техніків Херсонської області;

- Кузового Віталія Анатолійовича, керівника гуртка Глухівської міського Центру позашкільної освіти Сумської області;

- Головатюка Миколу Борисовича, керівника гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Єрківської селищної ради Черкаської області;

- Борисенка Ігоря Володимировича, керівника гуртка Станції юних техніків міста Остер Чернігівської області;

- Кузового Віталія Анатолійовича, керівника гуртка Станції юних техніків міста Глухіва Сумської області;

- Охманюка Євгена Адамовича,  керівника гуртка Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості Волинської області;

- Адамовського Ігоря Володимировича, керівника гуртка Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

- Жовтяка Василя Валерійовича, керівника гуртка Заболотівського Будинку школяра Івано-Франківської області;

- Логвиненка Станіслава Михайловича, тренера Харківської області;

- Штригеля Олександра Федоровича, керівника гуртка Чулаківської сільської загальноосвітньої школи  Херсонської області;

- Фоменко Оксану Олексіївну, керівника гуртка Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

- Балу Дмитра Олександровича, керівника гуртка Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Херсонської міської ради;

- Балу Олександра Володимировича, керівника гуртка Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора з виховної роботи – Левіну І.Є.

 

 

Директор                                                                                          Г. А. Шкура