"ЗАТВЕРДЖУЮ"
Головний суддя
_______________Бала О.В.
Результати
Всеукраїнських відкритих очних змагань учнівської молоді з радіозв'язку на коротких хвилях
06 серпня - 10 серпня 2017 року м. Херсон 
Команда Прізвище, ім'я Група Телефонний тур
особистий залік
заяв. очок місце
Ю19 Д19 Ю16 Д16 Ю14 Д14
Херсонський МНВК 1 Дежкунов Максим Ю16 33 28 - - 3 - - -
2 Бондар Михайло Ю19 44 40 2 - - - - -
Херсонський ЦПР 3 Ліхтей Вікторія Д19 50 42 - 1 - - - -
4 Скорик Данило Ю14 47 37 - - - - 2 -
Херсонський КЗ "ОЦНТТУМ" 5 Макарова Владислава Д19 38 38 - 3 - - - -
6 Герасимов Філіп Ю14 27 21 - - - - 6 -
КПНЗ Житомирський ОЦННТУМ 7 Андрійчук Анастасія Д14 16 14 - - - - - 5
8 Андрійчук Ярослав Ю14 19 14 - - - - 9 -
Бердичівський НВК №10 9 Макарук Володимир Ю16 2 1 - - 6 - - -
10 Шатковський Роман Ю14 22 16 - - - - 8 -
Волновахська СЮТ Донецької області 11 Бітюкова Олена Д16 23 18 - - - 2 - -
                     
Рівненський МЦТУМ 12 Мельничук Анна Д19 24 18 - 5 - - - -
13 Кондрачук Ірина Д19 36 28 - 4 - - - -
Полтавський ОЦНТТУМ ПОР 14 Кізілов Дмитро Ю14 34 30 - - - - 5 -
15 Остроушко Андріан Ю14 47 38 - - - - 1 -
Сумський ОЦПО та РТМ 16 Штогрін Вячеслав Ю14 20 19 - - - - 7 -
17 Плужник Олексій Ю19 16 14 6 - - - - -
UT4UWC, м.Київ 18 Моісеєв Андрій Ю16 56 48 - - 1 - - -
19 Кисельов Ілля Ю16 28 15 - - 4 - - -
ДЮСШ «Віраж»  м.Київ 20 Карпович Федір  Ю19 32 27 4 - - - - -
21 Захарченко Григорій  Ю16 10 8 - - 5 - - -
ЦННТУМ м. Луцьк 22 Чайніков Володимир Ю14 12 8 - - - - 11 -
23 Добровольський Любомир Ю19 27 21 5 - - - - -
Генічеська СЮТ ГРР Херсонської області 24 Кузьменко Василь Ю14 43 31 - - - - 4 -
25 Міжура Владислав Ю14 37 33 - - - - 3 -
Здолбунівська районна СЮТ, Рівненської обл. 26 Скора Дарина Д14 31 22 - - - - - 4
27 Шолудько Олена Д14 27 22 - - - - - 3
КЗ "Рівненський ОЦНТТУМ" РОР 28 Сидорук Юлія Д14 44 32 - - - - - 1
29 Павелко Тарас Ю19 45 40 3 - - - - -
Остерська СЮТ, Чернігівської області 30 Француз Вікторія Д14 36 30 - - - - - 2
31 Кошова Анна Д16 42 32 - - - 1 - -
Особистий залік
м.Херсон 32 Шульженко Марина Д19 50 41 - 2 - - - -
м.Херсон 33 Дубинець Даніїл  Ю16 30 29 - - 2 - - -
м.Херсон 34 Видайко Сергій Ю19 52 48 1 - - - - -
м.Рівне 35 Дедюх Андрій Ю14 23 14 - - - - 9 -
Полтавська обл. 36 Алексєєва Анастасія  Д16 25 15 - - - 3 - -
Результати
Всеукраїнських відкритих очних змагань учнівської молоді з радіозв'язку на коротких хвилях
06 серпня - 10 серпня 2017 року м. Херсон 
Команда Прізвище, ім'я Група Телефонний тур — англійською мовою
особистий залік
заяв. очок місце
Ю19 Д19 Ю16 Д16 Ю14 Д14
Херсонський МНВК 1 Дежкунов Максим Ю16 15 10 - - 4 - - -
2 Бондар Михайло Ю19 36 29 3 - - - - -
Херсонський ЦПР 3 Ліхтей Вікторія Д19 48 43 - 1 - - - -
4 Скорик Данило Ю14 31 25 - - - - 4 -
Херсонський КЗ "ОЦНТТУМ" 5 Макарова Владислава Д19 36 31 - 2 - - - -
6 Герасимов Філіп Ю14 31 29 - - - - 2 -
КПНЗ Житомирський ОЦННТУМ 7 Андрійчук Анастасія Д14 7 2 - - - - - 5
8 Андрійчук Ярослав Ю14 5 4 - - - - 11 -
Бердичівський НВК №10 9 Макарук Володимир Ю16 16 9 - - 5 - - -
10 Шатковський Роман Ю14 14 11 - - - - 10 -
Волновахська СЮТ Донецької області 11 Бітюкова Олена Д16 24 17 - - - 3 - -
                     
Рівненський МЦТУМ 12 Мельничук Анна Д19 39 29 - 3 - - - -
13 Кондрачук Ірина Д19 22 12 - 5 - - - -
Полтавський ОЦНТТУМ ПОР 14 Кізілов Дмитро Ю14 31 26 - - - - 3 -
15 Остроушко Андріан Ю14 44 30 - - - - 1 -
Сумський ОЦПО та РТМ 16 Штогрін Вячеслав Ю14 25 19 - - - - 7 -
17 Плужник Олексій Ю19 22 16 6 - - - - -
UT4UWC,  м.Київ 18 Моісеєв Андрій Ю16 43 30 - - 1 - - -
19 Кисельов Ілля Ю16 9 5 - - 6 - - -
ДЮСШ «Віраж»  м.Київ 20 Карпович Федір  Ю19 30 24 4 - - - - -
21 Захарченко Григорій  Ю16 26 26 - - 2 - - -
ЦННТУМ м.Луцьк 22 Чайніков Володимир Ю14 22 16 - - - - 8 -
23 Добровольський Любомир Ю19 33 23 5 - - - - -
Генічеська СЮТ ГРР Херсонської області 24 Кузьменко Василь Ю14 26 20 - - - - 6 -
25 Міжура Владислав Ю14 29 22 - - - - 5 -
Здолбунівська районна СЮТ, Рівненської обл. 26 Скора Дарина Д14 27 17 - - - - - 3
27 Шолудько Олена Д14 19 14 - - - - - 4
КЗ "Рівненський ОЦНТТУМ" РОР 28 Сидорук Юлія Д14 35 26 - - - - - 1
29 Павелко Тарас Ю19 41 33 2 - - - - -
Остерська СЮТ, Чернігівської області 30 Француз Вікторія Д14 26 22 - - - - - 2
31 Кошова Анна Д16 45 30 - - - 1 - -
Особистий залік
м.Херсон 21 Шульженко Марина Д19 43 29 - 4 - - - -
м.Херсон 22 Дубинець Даніїл  Ю16 29 22 - - 3 - - -
м.Херсон 23 Видайко Сергій Ю19 45 37 1 - - - - -
м.Рівне 24 Дедюх Андрій Ю14 16 13 - - - - 9 -
Полтавська обл. 36 Алексєєва Анастасія  Д16 31 24 - - - 2 - -
Результати
Всеукраїнських відкритих очних змагань учнівської молоді з радіозв'язку на коротких хвилях
06 серпня - 10 серпня 2017 року м. Херсон 
Команда Прізвище, ім'я Група Телеграфний тур
особистий залік
заяв. очок місце
Ю19 Д19 Ю16 Д16 Ю14 Д14
Херсонський МНВК 1 Дежкунов Максим Ю16 17 12 - - 2 - - -
2 Бондар Михайло Ю19 26 23 2 - - - - -
Херсонський ЦПР 3 Ліхтей Вікторія Д19 16 13 - 2 - - - -
4 Скорик Данило Ю14 40 37 - - - - 1 -
Херсонський КЗ "ОЦНТТУМ" 5 Макарова Владислава Д19 18 16 - 1 - - - -
6 Герасимов Філіп Ю14 18 15 - - - - 2 -
Волновахська СЮТ Донецької області 7 Бітюкова Олена Д16 16 13 - - - 2 - -
                     
Рівненський МЦТУМ 8 Мельничук Анна Д19 13 7 - 4 - - - -
9 Кондрачук Ірина Д19 5 4 - 5 - - - -
Полтавський ОЦНТТУМ ПОР 10 Кізілов Дмитро Ю14 13 12 - - - - 3 -
11 Остроушко Андріан Ю14 4 4 - - - - 4 -
UT4UWC, м.Київ 12 Моісеєв Андрій Ю16 18 9 - - 4 - - -
13 Кисельов Ілля Ю16 19 14 - - 1 - - -
ДЮСШ «Віраж»  м.Київ 14 Карпович Федір  Ю19 8 6 4 - - - - -
15 Захарченко Григорій  Ю16 4 2 - - 5 - - -
ЦННТУМ м.Луцьк 16 Чайніков Володимир Ю14 9 4 - - - - 4 -
17 Добровольський Любомир Ю19 20 18 3 - - - - -
КЗ "Рівненський ОЦНТТУМ" РОР 18 Павелко Тарас Ю19 2 2 5 - - - - -
Остерська СЮТ, Чернігівської області 19 Француз Вікторія Д14 20 18 - - - - - 1
20 Кошова Анна Д16 27 21 - - - 1 - -